MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12411428

nr 1241 1428

Byrå

Nyrokoko, valnöt. Längd: 102. Djup: 56 cm. Höjd: 80 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:02:25

14/3 09:59:59 1      300 kr
16/3 14:48:28 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.