MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15443228
nr 1544 3228
Byrå
Miniatyr, 1800-tal. Bredd: 17,5 cm, djup: 8,5 cm, höjd: 15 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:06:28
100 kr
150 kr