MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8459052
nr 845 9052
Byrå
MED SPEGEL, 1920-/30-tal, Intarsia, längd: 92 cm, djup: 42 H, 70 + 92 (spegel)
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:01:12
9/9 18:54:58
Byrå
Kondition: slitage
nr 845 9052
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 9 september 2013 |
| 9/9 18:54:58 | 1 | Vinnande bud |