MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14929144

nr 1492 9144

Byrå

mahogny, Karl Johan, k. 110, djup: 47 cm, höjd: 95 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 september 2022
kl 20:29:30

21/9 08:55:51 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren