MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15207295

nr 1520 7295

Byrå

3 lådor, 1950-tal, tapetserad med bilder ur "Nordens Flora", Bredd: 83 c cm. Djup: 43 cm, höjd: 68 cm

Kondition: bruksslitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:17:29