nr 1148 8496
Byrå
Italien, 1900-talets mitt, intarsia, längd: 120 cm, djup: 53 cm, höjd: 91 cm
Kondition: skador
| Utrop: |
4.000 kr |
| Såld: |
2.000 kr |
måndag 4 december 2017 kl 18:15:39
| Tid |
Kund |
Bud |
4/12 17:26:28