MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13581611

nr 1358 1611

Byrå

Gustaviansk stil, Intarsia, Stenskiva. Bredd: 87, djup: 42 cm, höjd: 85 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador, fanérbortfall

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:57:14

31/10 11:30:18 1      Vinnande bud

Den Gustavianska stilen