MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15648420
nr 1564 8420
Byrå
Gustaviansk stil, 1800-tal, intarsia, huggen stenskiva. Bredd: 92 cm. Djup: 46 cm. Höjd: 84 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:54:14
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
Den Gustavianska stilen