MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 12343249

nr 1234 3249

Byrå

England. Längd: 73, djup: 28 cm, höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:21:21

9/2 15:16:10 1      150 kr
11/2 19:12:11 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor