MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13636387

nr 1363 6387

Byrå

Bemålad, 1800-tal. Bredd: 100, djup: 52 cm, höjd: 74 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:34:51