MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14234464

nr 1423 4464

Byrå

1700-tal, valnöt. Bredd: 132. Djup: 63 cm, höjd: 89 cm

Konditionsrapport: slitage, fanérbortfall

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 18:40:26