MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3113359
nr 311 3359
Byrå
1800-tal, Rotfaner, L.96D.52H.91
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 26 april 2004
1.300 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.500 kr
Byrå
nr 311 3359
Byrå
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.500 kr |
måndag 26 april 2004 |