MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 3728061
nr 372 8061
Byrå
1890-tal, mahogny, rotfanér i lådor, längd: 105 djup: 55 höjd: 87 (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 augusti 2005