MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6801122
nr 680 1122
Byrå
1800-tal, mahogny, längd: 88, djup: 42, höjd: 79
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 februari 2011
kl 18:02:48
600 kr
1.000 kr