MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14204304

nr 1420 4304

Byrå

1800-tal, mahogny. Bredd: 110, djup: 55 cm, höjd: 92 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:45:55

27/9 19:26:27 1      Vinnande bud