MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11944243
nr 1194 4243
Byrå
1800-tal, England. Längd: 79, djup: 42 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:15:50
400 kr
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)