MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5657857

nr 565 7857

Byrå

1930-tal, bonad björk, intarsia, längd: 75, djup: 42, höjd: 70

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 februari 2009
kl 17:39:00

8/2 15:27:49 1      Vinnande bud