MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14193024
nr 1419 3024
Byrå
1940-tal, björk. Bredd: 97 cm. Djup: 46 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage och skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:25:28
200 kr
250 kr