MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6684803
nr 668 4803
Byrå
20-tal, längd: 80, djup: 42, höjd: 73
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
850 kr
måndag 22 november 2010
kl 18:33:42
500 kr
150 kr
500 kr
700 kr
650 kr
750 kr
800 kr