MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10403255

nr 1040 3255

Byrå

1880-tal, längd: 109 cm, djup: 50 cm, höjd: 89 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 maj 2016
kl 18:47:00