MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13978228

nr 1397 8228

Byrå

1950-tal. Bredd: 65 cm. Djup: 33 cm, höjd: 64 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:28:06