MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9399410

nr 939 9410

Byrå

längd: 97 cm, djup: 51 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 februari 2015
kl 20:40:10