MÖBLER / Skåp & hyllor / Bufféskåp 13581289

nr 1358 1289

Bufféskåp

1880-tal. Bredd: 152, djup: 64 cm, höjd: 225 ca, nyckel

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:18:41