FURNITURE / Cupboards & Cabinets / BufféskÃ¥p 13581289

nr 1358 1289

Bufféskåp

1880s. Length: 152, width: 64 cm, height: 225 ca, wear. , key

1880-tal. Bredd: 152, djup: 64 cm, höjd: 225 ca, nyckel

Condition: slitage

1500

SEK 1000

Monday November 2 2020
at 18:18:41