SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skål 15122076

nr 1512 2076

Skål

på fot, Silver/glas, Böhmen 1800-talets slut. Höjd: 19 cm. Diameter: 22,5 cm, bruttovikt: 636 g

Kondition: nagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 19 december 2022
kl 20:23:00