UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 16033046

nr 1603 3046

Bordsur

1800-tal. Höjd: 38 cm, nyckel medföljer

Kondition: slitage, märken, ena spiran skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:03:39

1/3 17:09:42 1      Vinnande bud