BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Bordslyster 12374687

nr 1237 4687

Bordslyster

Sengustaviansk stil 1800-tal, Fot i kristall, stomme och ljuspipor i förgylld mässing. Höjd: 78 cm

Utrop:

6.500 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 25 februari 2019
kl 19:19:28

25/2 16:20:56 1      Vinnande bud