GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bordsgarnityr 9355576
nr 935 5576
Bordsgarnityr
3 delar, höjd: 40-58
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 januari 2015
kl 19:39:22
19/1 11:12:57
200 kr
19/1 17:10:53