MÖBLER / Bord / Bord 16108188

nr 1610 8188

Bord

omkring 1900, snördekor. Diameter: 76 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2024
kl 20:43:44

28/3 15:21:59 1      100 kr
30/3 23:44:35 2      Vinnande bud

Superellipsbordet