MÖBLER / Matsalsgrupper / Bord 5511030
nr 551 1030
Bord
med marmorskiva + 6 st. stolar, Stockholms Bryggeri,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:15:36
350 kr
350 kr
550 kr