FURNITURE / Tables / Table 5191654
nr 519 1654
TABLE
Lenght: ()
med låda, 1800-tal, betsad furu, längd: 63, djup: 37, höjd: 76 (slitage)
100
SEK 550
Monday April 14 2008
at 16:19:23
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
6
500 kr