MÖBLER / Bord / Bord 6798043
*
nr 679 8043
Bord
med fontän & belysning, 50-tal, längd: 97, djup: 54, höjd: 52
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:20:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/1 11:32:18
1
400 kr
29/1 17:22:44
2
600 kr
30/1 09:21:05
3
500 kr
30/1 09:21:33
3
700 kr
30/1 11:08:36
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fontän & belysning
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:58
-
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:18
-
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:33
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8043
Bord
med fontän & belysning, 50-tal, längd: 97, djup: 54, höjd: 52
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/1 11:32:18 | 1 | 400 kr |
29/1 17:22:44 | 2 | 600 kr |
30/1 09:21:05 | 3 | 500 kr |
30/1 09:21:33 | 3 | 700 kr |
30/1 11:08:36 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord fontän & belysning
-
3052 Biblioteksur
höjd: 25 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:58 -
3050 Biblioteksur
Intarsia. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:18 -
3097 Blomsterbord
1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 4..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:38
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:33 -
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:14