MÖBLER / Bord / Bord 6798046
*
nr 679 8046
Bord
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:21:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/1 11:31:00
1
400 kr
30/1 23:57:39
2
350 kr
30/1 23:57:52
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37
-
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:01
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 18:55
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11
-
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:27
*
Bord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8046
Bord
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/1 11:31:00 | 1 | 400 kr |
30/1 23:57:39 | 2 | 350 kr |
30/1 23:57:52 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
8127 Ã…rsur
på träsockel. Höjd: 33 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:37 -
8027 Blomsterbord
vitmålat. Bredd: 69 cm, djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:01 -
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
27 maj kl 18:55 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:11 -
8007 Bordsfotogenla..
höjd: 56 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:27