MÖBLER / Bord / Bord 12343196

nr 1234 3196

Bord

+ 2 st iläggsskivor, Längd: 173 cm. Djup: 106 cm. Höjd: 78cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:52:22

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Superellipsbordet