MÖBLER / Bord / Bord 15075341

nr 1507 5341

Bord

Björk, med rotting. Bredd: 67 cm, djup: 46 cm, höjd: 67 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 5 december 2022
kl 19:53:32

Superellipsbordet