MÖBLER / Bord / Bord 10289358
nr 1028 9358
Bord
bemålat, 1890-tal, längd: 73 cm, djup: 44 cm, höjd: 66 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:58:23
27/3 04:00:45