MÖBLER / Bord / Bord 17166178

nr 1716 6178

Bord

Albert Larsson, "Alberts", bemålat, kopparben. Diameter: 40 cm. Höjd: 45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 19:47:13

8/8 11:47:19 1      Vinnande bud

Superellipsbordet