MÖBLER / Bord / Bord 5351197

nr 535 1197

Bord

1800-tal, höjd: 76 (slitage)

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 augusti 2008
kl 16:18:50

7/8 16:46:31 1      Vinnande bud

Superellipsbordet