MÖBLER / Bord / Bord 5351197
nr 535 1197
Bord
1800-tal, höjd: 76 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2008
kl 16:18:50
7/8 16:46:31