GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bojan 16044353

nr 1604 4353

Bojan

Kina, utan lock. Höjd: 18 cm

Kondition: nagg i mynning, märken och tillverkningsskador, bränningssprickor

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:00:11