ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Böcker 8692166
nr 869 2166
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Böcker, 2 st, Peter Dahl (f. 1934), med 2 st Litografier osignerade
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:41:10
12/1 22:10:28
Peter Dahl (f. 1934)