KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099163
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik djur djurmotiv kina kinesisk kinesiskt tiger tigrar vattenfärg wei chen
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:42
-
9362 Blandteknik
Bo Yson Sjöberg (1915-1994), Sverige. Landskap. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:03
-
9022 Blandteknik
Ernö Fischer, Signerad, komposition, 37x45 cm, ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:27
-
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:33
-
9080 Blandteknik
Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:22
-
9179 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, figur. Blandtekn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik djur djurmotiv kina kinesisk kinesiskt tiger tigrar vattenfärg wei chen
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:42 -
9362 Blandteknik
Bo Yson Sjöberg (1915-1994), Sverige. Landskap. Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:03 -
9022 Blandteknik
Ernö Fischer, Signerad, komposition, 37x45 cm, ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:27
-
1005 Blandteknik
Lambert Werner (1900-1983), Sverige. Komposition. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:33 -
9080 Blandteknik
Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:22 -
9179 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, figur. Blandtekn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13



