KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099163

nr 1409 9163

Blandteknik

Wei Chen, Kina. Signerad, tiger, 66x67 cm, yttermått inklusive ram: 75x75 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:57:28