KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099105

nr 1409 9105

Siegfried Reich an der Stolpe

(1912-2001), Tyskland

Blandteknik, Siegfried Reich an der Stolpe (1912-2001), Tyskland. Signerad. Motivet: 20x30, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 02:16:05)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 19:51:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
29/7 12:16:08 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Siegfried Reich an der Stolpe

Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe