KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14796284

nr 1479 6284

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Troll lurar på konstnär, bildmått. Ca 32x39 cm, yttermått inklusive ram: 48x53 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 juli 2022
kl 21:06:14

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt