KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13614253

nr 1361 4253

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Blandteknik, Signerad, 30x37 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:01:17

22/11 18:52:58 1      Vinnande bud
23/11 15:34:19 1      justering av budtak

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt