KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776407

nr 1477 6407

Blandteknik

3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Lodin. Yttermått inklusive ram: 24x34+ -36x43 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 4 juli 2022
kl 19:31:09