KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776077

nr 1477 6077

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, -53, komposition. Blandteknik, bildmått: 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 47x58

måndag 4 juli 2022
kl 19:28:37