KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16914484

nr 1691 4484

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 88, Korridor, 45x36, oramad, revor

Utrop:

300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:35:31