KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14823285

nr 1482 3285

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad C Blom, Marin, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 53x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 20:19:40

15/8 15:10:43 1      Vinnande bud