KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13732016

nr 1373 2016

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Lilla Essingen, omkring 1900. Bladets mått: 19x44. 5

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:46:59

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm