KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486282

nr 1348 6282

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. "Lavendel", 38x48 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 september 2020
kl 19:34:40

15/9 20:35:47 1      Vinnande bud