KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14791051

nr 1479 1051

Blandteknik

Oidentifierad Konstnär, Fransk skola, 1800-tal, Mansporträtt. Proveniens: Cambi Casa Auction, Genoa, Italien, 12 juni 2019. Osignerad, Blandteknik, bildmått: 36x23 cm, yttermått inklusive ram: 49,5x37

Konditionsrapport: Mindre restauration i övre högra hörnet

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 juli 2022
kl 20:45:56

9/7 20:32:54 1      300 kr
12/7 04:07:12 2      Vinnande bud